Poziv za učešće u radu panel diskusije

Koristimo priliku da Vas pozovemo na panel diskusiju sa temom: ”Izazovi u upravljanju rizicima usklađenosti poslovanja i interna revizija u finansijskim institucijama, u organizaciji Udruženja internih revizora Srbije (UIRS) sa podrškom Univerziteta Singidunum, koja će se održati u sredu 25. oktobra 2017. godine od 13:00 časova u Beogradu, Danijelova br. 32, u sali A11.

Očekivani govornici panel diskusije su: dr Jozefina Beke Trivunac, CIA – Uvod u panel – koncept modela tri linije odbrane, prof. dr Lidija Barjaktarović, Univerzitet Singidunum, Marija Radovanović, Raiffeisen banka, Credit Fraud Manager, Dragan Pešić, CIA, Raiffeisen banka, Rukovodilac Interne revizije, Marija Kićović, UniCredit Bank Srbije, Senior Comliance Officer, dr Nataša Spahić, OTP banka Srbije, Direktror Direkcije interne revizije – Povezanost uz jasnu razgranićenost funkcije upravljanja rizicima, usklađenost poslovanja i interne revizije.

Pozivamo sva zainteresovana lica koja bi želela da iznesu svoje viđenje na unapred definisanu temu, da se prijave za panel diskusiju putem sledećeg linka http://uirs.rs/dogadjaji/panel-diskusija/ za članove UIRS-a, odnosno za drugu zainteresovanu javnost na e-mail adresu mgligoric@singidunum.ac.rs do 23. oktobra 2017. godine.

Dobro došli!