Održan FINIZ 2017 i javna rasprava u vezi sa reformom finansijskog izveštavanja u Republici Srbiji

Pod pokroviteljstvom Univerziteta Singidunum, u petak 01.12.2017. godine, održana je četvrta Međunarodna naučna konferencija FINIZ 2017 pod nazivom ”Izazovi savremenog korporativnog upravljanja”. Na ovogodišnjoj konferenciji FINIZ 2017 sesije Računovodstvo i Revizija bile su organizovane u formi javne diskusije kao deo Projekta tehničke pomoći Republici Srbiji u reformi korporativnog finansijskog izveštavanja, u kojem je Univerzitet Singidunum član konzorcijuma koji je izabran za konsultanta Ministarstva finansija Republike Srbije.