Programski odbor

  • Milovan Stanišić, Univerzitet Singidunum, predsednik Univerziteta Singidunum, predsednik odbora konferencije
  • Mladen Veinović, Univerzitet Singidunum, rektor Univerziteta Singidunum, zamenik predsednika
  • Zoran Petrović, Univerzitet Singidunum
  • Dalibor Radovanović, Univerzitet Singidunum
  • Goran Kunjadić, Univerzitet Singidunum
  • Goranka Knežević, Univerzitet Singidunum
  • Ivica Terzić, Univerzitet Singidunum
  • Kosana Vićentijević, Univerzitet Singidunum
  • Lidija Barjaktarović, Univerzitet Singidunum
  • Marko Milojević, Univerzitet Singidunum
  • Mile Stanišić, Univerzitet Singidunum
  • Miroljub Hadžić, Univerzitet Singidunum
  • Nemanja Stanišić, Univerzitet Singidunum
  • Nikola Stefanović, Univerzitet Singidunum
  • Olivera Nikolić, Univerzitet Singidunum
  • Tijana Radojević, Univerzitet Singidunum
  • Vladimir Poznanić, Fakultet za ekonomiju, finansije i administraciju Beograd, Univerzitet Singidunum
  • Vule Mizdraković, Univerzitet Singidunum
  • Zoran Jeremić, Univerzitet Singidunum
  • Zoran Jović, Univerzitet Singidunum
  • Aleksandar Janjušević, Ministarstvo finansija Republike Srbije
  • Ana Jolović, RELOF
  • Bojan Radoš, VTB Banka a.d. Beograd, Komora ovlašćenih revizora
  • Branislav Lončar, Publicis One Serbia
  • Branko Srdanović, OTP banka
  • David Schock, Srpska asocijacija privatnog kapitala
  • Dejan Nedić, II ekonomska škola Beograd
  • Dragan Pešić, Raiffeisen banka a.d.
  • Dragan Vještica, Dr. Oetker
  • Dragana Grozdanić, CBRE Serbia
  • Marija Jelić, Mreža za poslovni razvoj (MPR)
  • Marko Fabris, Turnaround Management Associjacija Srbija
  • Mihailo Lazarević, Komora ovlašćenih revizora
  • Milan Bukumirović, Udruženje finansijskih direktora Srbije
  • Milan Negovanović, Privredni savetnik
  • Milibor Saković, Prva ekonomska škola/Zajednica ekonomskih, pravno-birotehničkih, trgovinskih i ugostiteljsko – turističkih škola Srbije
  • Mira Vuković, Udruženje internih revizora Srbije
  • Miroslav Perić, KPMG, Komora ovlašćenih revizora
  • Radoslav Sretenović, Državna revizorska institucija
  • Ratomir Ćirović, Privredni savetnik
  • Sanja Dograjić, Ekonomska škola “Nada Dimić” Zemun
  • Sanja Kekić, ISACA Beograd
  • Siniša Krneta, Beogradska berza
  • Vladan Nicović, Ekonomska škola Čačak/Zajednica ekonomskih, pravno-birotehničkih, trgovinskih i ugostiteljsko – turističkih škola Srbije
  • Željko Jović, Narodna banka Srbije
  • Zoran Škobić, Savez računovođa i revizora Srbije
  • Zorica Krnjević Mišković, Komisija za hartije od vrednosti
  • Zorica Maravić, Pravno-birotehnička škola “Dimitije Davidović”- Zemun

Back to Top