Poziv za učešće u radu online okruglog stola: Inficirana stvarnost: merdžeri i akvizicije (M&A) u doba Covid-19

Sa zadovoljstvom vas obaveštavamo da će se u utorak, 29.09.2020. godine održati online okrugli sto pod pokroviteljstvom Univerziteta Singidunum i kompanije SEAF pod nazivom: ”Inficirana stvarnost: merdžeri i akvizicije (M&A) u doba Covid-19”. Pozivamo vas da budete deo pomenutog događaja koji će se organizovati putem Google Meet platforme logovanjem na sledeći link: meet.google.com/iod-zkaq-fpz.

Učesnici okruglog stola biće:

• Vladimir Dašić, Senior Partner, BDK Advokati;
  • Danijela Matović, Managing Partner, Parlok M&A;
  • Darko Gajić, Generalni direktor, PC Centar;
  • Lorena Macura, Vice President, MBA, SEAF South Balkan Fund B.V. SEAF Serbia Impact Fund B.V.;
  •  Luka Pejović, CFA, Director, Ventu.rs/Senior Consultant, BDO Serbia;
  • Moderator okruglog stola: prof. dr Nikola Stefanovic, Univerzitet Singidunum/Generalni direktor, SEAF.

Neke od tema:  Pregled M&A tržista u jugoistočnoj Evropi (uključujući makroekonomske aspekte); uticaj Covid-19 na tržiste M&A u 2020. godini; izmenjena stvarnost – prepreke, izazovi i prilike; očekivanja za 2021. godinu.

Agendu okruglog stola možete pogledati ovde.

Pozivamo sve zainteresovane koji žele da učestvuju u realizaciji online okruglog stola pod nazivom: ”Inficirana stvarnost: merdžeri i akvizicije (M&A) u doba Covid-19” da se prijave do ponedeljka 28.09.2020. godine na sledeću e-mail adresu: finiz@singidunum.ac.rs.